Home » Zboží » Chcete zkusit něco nového?

Chcete zkusit něco nového?

Která žena by neznala vložky a tampony?
Naprostá většina žen je totiž používá. Používal je naše maminky a tak není divu že když s námi mluvily o první menstruaci, tak nám nabídly většinou právě vložky a tampony. Jsme na ně tedy zvyklé. Jenže asi nikomu neuniklo, že v obchodech se objevily alternativy. Jednorázové pomůcky totiž obsahují látky, které našemu tělu nedělají dobře. Proto bychom měly používat spíše alternativu, která je k našemu zdraví šetrná. Mezi ně patří menstruační kalíšek a kalhotky. Chcete vědět jak se používají?

šedé kalhotky

Kalíšek
Kalíšek je vyrobený ze silikonu, neulpívají na něm bakterie, ale je vhodnější spíše pro starší dívky a ženy po porodu. Existuje ve více velikostech. Je potřeba jej složit a vložit, jakmile ho pustíte, rozevře se a přilne ke stěně. Díky tomu neproteče ven ani kapka. Má tu nevýhodu že se po použití musí opláchnout, ale dá se na to zvyknout. Stojí od 300 do tisíce korun, a vydrží vám dlouhé roky.

Kalhotky
Určitě vás zajímá menstruační kalhotky jak fungují. Je to jednoduché, protože se nosí místo běžného prádla. Není potřeba k nim nosit další pomůcky jako třeba intimky. Jsou vyrobené z více savých vrstev, ochrání vás před protečením při běžných aktivitách, ve spánku i při sportu. A dokonce se dají koupit i menstruační plavky. Jediná nevýhoda je že se po použití musí zabalit do sáčku a odnést domů na vyprání.

vložky a tampony

Kalhotky jsou skvělou volbou pro slečny které začínají menstruovat, protože jsou k tělu nejšetrnější. Neobsahují umělá vlákna ani nejsou bělené, takže nezpůsobují zdravotní problémy. Určitě stojí za vyzkoušení. Nebojte se jich, u nás seženete nejen klasické kalhotky s vysokým pasem, ale i kalhotky ve střihu tanga a brazilky. Budou se líbit i mladším slečnám, protože máme i varianty s krajkou a také nabízíme víc než jen černou barvu. Vyberte si nyní i ve slevě.