Home » Služby » Zachraňte své zuby

Zachraňte své zuby


Zuby jsou jednou z prvních věcí, kterých si na sobě vzájemně všímáme. Nemyslete si, že toho že vám nějaký zub chybí, si nelze všimnou. Lze, a poměrně snadno. Když mluvíte, každý si všimne toho, jestli máte kazy nebo máte zanesené zuby od kávy a čaje. To jak se staráme o zuby je prostě naše vizitka, a pokud máte zuby ošklivé a nemocné, nevypovídá to o vás, že se o sebe staráte a máte se rádi. Oprava nemocných zubů je samozřejmě finančně náročná, a vysokým platbám za zubní zákroky je možné předejít velice snadno. Prevencí je pečlivá domácí péče o zuby a pravidelná zubní hygiena. Vynechávat se samozřejmě nesmí ani preventivní prohlídky.

zubař pacient

Nemůžete najít zubaře?
Rozhodli jste se že se svými zuby něco uděláte, ale nemůžete najít zubaře, který bere nové pacienty? Nejste sami, tento problém má spousta lidí napříč celou zemí už několik let. Zubaři prostě nejsou, a když se někde otevře nová ordinace, do pár hodin má zaplněnou kapacitu. My zatím volná místa máme, takže jestli hledáte v Praze nebo poblíž zubaře, ozvěte se nám. Někteří naši pacienti říkají, že jsme nejlepší zubní klinika v Praze, protože jsme jim dali zuby dohromady. Věnujeme se péči o zuby od A do Z, poradíme si s běžnými kazy, s čištěním kanálků, zabýváme se rovnátky i zubní chirurgií. A až svoje zuby budete mít v pořádku, můžeme vám je i vybělit.

pacient u zubaře

Jsme moderní klinika, která má špičkové vybavení pro diagnostiku i zákroky. Najdete zde malé lékaře s praxí, empatií a citlivým přístupem. Můžete si u nás zajít i na dentální hygienu, která by měla být nedílnou součástí vaší péče o zuby. Dentální hygienistka je pečlivě zbaví nánosů pigmentových skvrn, které se usazují na zubech prostřednictvím jídla a pití, zbaví je zubního kamene i plaku, který způsobuje zubní kazy. Vaše zuby u nás budou v dobrých rukách – objednejte se k nám třeba pomocí formuláře na našem webu.