Home » Služby » Jak se nespálit při nákupu na About You

Jak se nespálit při nákupu na About You

About You je internetový prodejce oblečení a obuvi v širokém sortimentu pro veřejnost bez rozdílu pohlaví a věku. Velký výběr zboží, přehlednost, kvalita výrobků a rozumná cena včetně dopravy zdarma od cca čtyř set korun za nákup bývají hlavními důvody, proč tu lidé rádi nakupují. Na co si tu dát pozor, respektive jak správně nakupovat, abyste měli ze svého počínání dobrý pocit?

Změřte dobře velikosti – u velikosti bot to máte snazší, tam stačí proměřit délku chodidla přímo na sobě nebo na partnerovi, anebo alespoň délku odečíst z vnitřní stélky obuvi. U oblečení je to náročnější, protože tam je nutné znát více rozměrů. Na slevě About You 50 je k dispozici tabulka velikostí, podle níž se můžete alespoň orientačně řídit.

žena v přírodě

Není styl jako styl – obchody s oblečením a obuví respektují různé styly odívání, měli byste také zohlednit, zda jde o oblečení ležérní, sportovní, společenské, retro styl atp.

Barvy a vzory – About You patří k internetovým obchodům, které mají k dispozici kvalitní produktové fotografie. Toto je jedno z velmi důležitých kritérií nakupování čehokoli (nejen oblečení) přes Internet. Když si totiž nemůžete danou věc přímo vzít do ruky, ohmatat a prohlédnout zblízka, potřebujete k tomu alespoň prostředníka, a tím jsou právě fotky, případně kvalitní video s vyšším rozlišením.

dívka na louce

Nezapomeňte na materiál – může se vám stát, že se zahledíte na vzhled a zkoušíte k sobě napasovat například mikinu a tříčtvrteční kalhoty, a pak po nákupu zjistíte, že jste zapomněli ověřit materiál tkaniny, a jste nemile překvapeni, když máte obléknout výrobek z polyesteru, zatímco jste poptávali stoprocentní organickou bavlnu.

Doprava zdarma a vrácení či výměna zboží – obchod přibližně v polovině roku 2023 nabízí dopravu zdarma od 399 korun za jeden nákup, toto se může časem měnit, a tak je žádoucí si tuto informaci ověřovat. Zdarma je pak i vrácení zboží nebo jeho výměna za jinou velikost.