Home » Zboží » Lahodné bílé čaje.

Lahodné bílé čaje.


Jste milovníkem čajů? Nebo jste ten typ člověka, který během dne vypije pět šálků kávy a na další tekutiny úplně zapomíná. To není dobře, protože se vám organismus odvodňuje při pití kávy. Vy tak ztrácíte během dne energii a chuť do nových věcí. Ano kofein vás z kávy nakopne, ale nevydrží to příliš dlouho. Během dne je dobré dodržovat pitný režim. Je jedno jestli budete pít čistou vodu nebo vodu ochucenou. Hlavní je, že budete tělu dodávat dostatečné množství tekutin. Ti lidé, kteří milují čaje, mají z půlky vyhráno, neboť existuje spoustu druhů, které si během dne mohu udělat. Těm, kteří by lpěly na kofeinu, jsou to hlavně čaje černé a zelené.

bílé čaje

Obsahují látku tejn, která je kofeinu nesmírně podobná. Ty vám dodají dostatečnou energii a povzbuzení. Můžete pít čaje čisté nebo aromatizované. Čistým čajem se rozumí pouze jedna složka, která není ničím dochucena. Můžete to být například zelený čaj. Druhů je velké množství od silnějších po jemné chutí, co vás pohladí. My si dnes řekneme něco o bílém čaji Darka-shop. Je možné, že jste o něm ještě neslyšeli. Není tak známí jako čaj černý nebo zelený. Bílé čaje se sbírají z prvních ještě nerozvinutých lístků, které se suší na slunečním svitu. Díky tomu získají jedinečný vzhled. Proč se jim říká bílí, je díky jejich vzhledu, když se uvaří.

bílé čaje

Barva je světlejší než sluneční světlo. Mají jemnou nažloutlou barvu. Bílé čaje, i když se nepřipraví správně, tak nemají tendenci hořknou a obsahují méně tejnu. Ovšem díky své úpravě při sušení a malému poškození listu si čaje uchovávají spoustu antioxidantů, které jsou tělu velmi prospěšné. Rozhodně vás tento čaj nadchne jemnou chutí a osvěžující vůní. Stojí za to, ho vyzkoušet. Jak milovník kvalitních čajů, tak i člověk nezasvěcený si na tomto čaji rozhodně pochutná. Dopřejte si místo jedné nebo dvou ranních káv konvičku správně uvařeného bílého čaje. Uvidíte rozdíl vaší energie a krásný požitek v ústech.