Home » Služby » Svatební přípravy na příští rok

Svatební přípravy na příští rok


Před konáním svatby společně pár připravuje vše co na svatbě chce. Jako první je potřeba vybrat nějaký termín. Některé páry mají speciální požadavek na datum svatby, protože se chtějí vzít třeba v den výročí nebo seznámení. Naprostá většina svateb se koná v létě, a to samozřejmě kvůli slunnému počasí a teplu. Hitem posledních let jsou venkovní svatby. Vzít se můžete v podstatě kdekoliv, jen vám to matrika musí povolit. Jakmile máte vybrané místo i datum a čas, můžete se pustit do dalšího zařizování.

nevěsta a družičky

Viděli jste někdy fotografie ze svateb?
Určitě vás neminulo, že lidé, kteří se podílí na přípravě svateb, si dávají fotografie z oné svatby na svoje sítě a weby. Je to proto, že se tak mohou prezentovat. Na sociálních sítích se obsah šíří velmi rychle a díky tomu si fotky zobrazí i lidé, kteří budou svatbu plánovat. Můžete vidět krásná místa, luxusní dorty a sladké bary a také to jak probíhalo focení dané svatby. Právě fotky jsou jednou z věcí, kterou chtějí mít nejen sezdané páry, ale i jejich blízcí na památku. Mnoho párů svatební fotky dává jako dárek a rozhodně patří i do rodinného alba.

svatební fotorafka

Pokud vás zajímá který svatební fotograf jižní Čechy má volno na váš termín, je už teď nejvyšší čas abyste se mu ozvali. Už teď se plní termíny všem – fotografům, zlatníkům i svatebním salonům. Je běžné že rok předem se musí objednat i svatební místo, výzdoba a také pohoštění. Nic nezanedbejte a jednejte raději rychle. Stačí když si teď zarezervujete termín, a zbytek proberete těsně před svatbou. Za tu dobu se totiž mohou změnit vaše preference i požadavky. Svatebního fotografa vybírejte podle jeho fotek. Každý fotí jinak, ale vždycky by se vám fotky měly zalíbit na první pohled. Opravdu dobrý fotograf si dokáže poradit s barvami, místem, kompozicí a dalšími věcmi, díky kterým budou vaše fotky jedinečné.