Home » Zboží » Automatizace skladů

Automatizace skladů


Ono to není zase nic tak jednoduchého. Nikdo nikdy nemůže vědět, když se mu starý systém definitivně zhroutí a on bude muset přejít na nový, plně nebo minimálně polo automatický. Tak se to bude postupně dít všude, staré a pomalé systémy nebudou těm moderním a rychlým stačit. Takže začnou spíše škodit než pomáhat a tu bude čas k velikým změnám. Ty nás čekají všechny.

velké skladiště

Když se podíváte na webové stránky různých firem a velkých podniků, tak se podivíte, kolik toho všeho mají zautomatizováno. A to nejde jen tak samo od sebe. Dosti těžko by se to například provádělo ve skladu, kde je každá bedna jiná a není v nich a ni v systému uložení žádný řád. Všech třicet skladníků sice může vědět, kde, co mají, ale v moderní době to tak nepůjde. Bude muset stačit jeden a ten bude využívat například sasi 0.4 systém, který si můžete prohlédnou a prozkoumat na odkazu níže uvedeném. Nemusíte mít zrovna deset vysokých škol, abyste pochopili oč jde. Není to zase až tak moc složité.

prázdné skladiště

Pozorně se podívejte na web miniload schoellerallibert.com. Zde se můžete s celým mini systémem seznámit. Hlavně skladníci by měli zbystřit pozornost a majitelích velkoskladů snad ani není nutno psát. Musíte pochopit, že doba malých a neskladných, snad ještě dřevěných bedniček je v nenávratnu. Tyto nové požívané v automatizovaném systému jsou lehké, prodyšné a samozřejmě, že splňují vše ohledně norem na přepravu i skladování potravin. Takže jsou vhodné například pro prodejce zeleniny, kteří je mohou požívat na brambory, mrkev a prostě všechny své výpěstky. Jistě sami naleznete spousty dalších možností a sami tak pozvednete úroveň přepravy a skladování. A ještě upozornění na závěr článku, přiložené fotografie jsou skutečně pouze doprovodné a se skutečným stavem jsou pouze dosti podobné. Prostě a jasně, všechno vypadá jinak.